ПРОТОКОЛИ ПЕДАГОГІЧНИХ РАД (2021-2021 н.р.)
ПРОТОКОЛ №1 https://content.e-schools.info/kalynivkaschool/library/протокол__1.docx
ПРОТОКОЛ №2 http://https://content.e-schools.info/kalynivkaschool/library/протокол_2.docx
ПРОТОКОЛ
засідання педагогічної ради
31.08.2020 № 1
Черга денна:
- Аналіз виконання річного плану роботи за 2019/2020 н. р. та схвалення плану роботи закладу освіти на наступний навчальний рік.
- Програма розвитку закладу освіти
- Положення про внутрішню систему забезпечення якості освіти
- Освітня програма
- Правила внутрішнього трудового розпорядку
- Протиепідемічні заходи у закладі освіти на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19)
- Режим роботи школи
- Харчування учнів
- Методичні рекомендації щодо викладання предметів у 2020/ 2021 н. р.
- Інформаційна безпека здобувачів освіти
- Запобігання булінгу у освітньому середовищі.
- СЛУХАЛИ:
Остроконь І. А. , директора школи, яка проаналізувала роботу закладу освіти у 2019/2020 н. р. та ознайомила присутніх з проєктом плану роботи на наступний навчальний рік.
ВИРІШИЛИ:
-
- Вважати роботу закладу освіти у 2019/2020 н. р. задовільною
- Схвалити план роботи закладу освіти на 2020/2021 навчальний рік
- СЛУХАЛИ:
Остроконь І. А. , директора школи, ознайомила присутніх з проєктом Програми розвитку закладу освіти. Програма є комплексом науково-методичних, матеріально-технічних та управлінських проектів із визначенням шляхів їх реалізації. У ній максимально враховані потреби педагогічного, учнівського та батьківського колективів школи. Основними результатами Програми розвитку школи будуть удосконалення й модернізація сучасного освітнього середовища закладу, системні позитивні зміни, підвищення рівня та якості освіти.
ВИРІШИЛИ:
-
- Схвалити Програму розвитку закладу освіти
- CЛУХАЛИ:
Савченко Т. В., заступника директора з навчально-виховної роботи, яка ознайомила присутніх з проєктом Положення про внутрішню систему забезпечення якості освіти, розробленого відповідно до вимог Закону України «Про освіту» № 2145-VIIІ від 05.09.2017. Положення регламентує зміст і порядок забезпечення якості освіти для здобувачів загальної середньої освіти за такими напрямками: освітнє середовище; система оцінювання освітньої діяльності здобувачів освіти; система педагогічної діяльності; система управлінської діяльності.
ВИРІШИЛИ:
-
- Схвалити Положення про внутрішню систему забезпечення якості освіти
- CЛУХАЛИ:
Савченко Т. В., заступника директора з навчально-виховної роботи, яка ознайомила присутніх з Освітньою програмою закладу освіти на 2020/2021 навчальний рік. Призначення освітньої програми – всебічний розвиток, виховання і соціалізація особистості, яка здатна до життя в суспільстві та цивілізованої взаємодії з природою, має прагнення до самовдосконалення і навчання впродовж життя, готова до свідомого життєвого вибору та самореалізації, відповідальності, трудової діяльності та громадської активності, формування в учнів компетентностей, визначених Законом України «Про освіту». Програму побудовано із врахуванням таких принципів:
- дитиноцентрованості і природовідповідності;
- узгодження цілей, змісту і очікуваних результатів навчання;
- науковості, доступності і практичної спрямованості змісту;
- наступності і перспективності навчання;
- взаємозв’язаного формування ключових і предметних компетентностей;
- логічної послідовності і достатності засвоєння учнями предметних компетентностей;
- можливостей реалізації змісту освіти через предмети або інтегровані курси;
- творчого використання вчителем програми залежно від умов навчання;
адаптації до індивідуальних особливостей, інтелектуальних і фізичних можливостей, потреб та інтересів дітей.
ВИРІШИЛИ:
-
- Схвалити Освітню програму на 2020/2021 навчальний рік
- СЛУХАЛИ:
Остроконь І. А. , директора школи, яка ознайомила присутніх з Правилами внутрішнього трудового розпорядку
ВИРІШИЛИ:
-
- Інформацію прийняти до відома
- СЛУХАЛИ:
Остроконь І. А., директора школи, яка ознайомила присутніх з протиепідемічними заходами у закладі освіти на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19) та алгоритмом дій на випадок НС, пов’язаних з реєстрацією випадків захворювань на корона вірусну інфекцію. Також Ірина Анатоліївна довела до відома присутніх про можливість переходу на дистанційне навчання при погіршенні епідситуації.
ВИРІШИЛИ:
-
- Інформацію прийняти до відома, схвалити план протиепідемічних заходів та неухильно його дотримуватися.
- Схвалити Правила організації освітнього процесу (рекомендації для учнів, батьків, працівників закладу), графіки допуску учнів до закладу, графіки чергування для вчителів та адміністрації, графік проведення провітрювань та прибирань приміщень закладу, маршрути руху для здобувачів освіти.
- Схвалити та дотримуватися алгоритму дій на випадок захворювань на СОVID-19
- Схвалити інструкцію для класного керівника та вчителя під час організації освітнього процесу на початку навчального дня, інструкції для чергових вчителів, вчителів-предметників, працівників харчоблоку, техпрацівників.
- Провести інструктаж для учнів, працівників закладу.
- Провести навчання щодо одягання, використання, зняття засобів індивідуального захисту, їх утилізації.
- Заборонити проведення масових заходів.
- Рекомендувати батькам учнів із певними захворюваннями перевести дитину на домашнє навчання.
- Вчителям-предметникам бути готовими до переходу на дистанційне, змішане навчання.
- СЛУХАЛИ:
Остроконь І. А. , директора школи, про режим роботи школи у 2020/2021 навчальному році.Вона повідомила, що у зв’язку з корона вірусною інфекцією структура навчального року буде гнучкою з можливістю внесення змін до термінів проведення канікул, початку та завершення навчальних семестрів.
ВИРІШИЛИ:
-
- Інформацію прийняти до відома
- Свято День знань провести у класних кімнатах у форматі «учні – вчитель».
- Навчальні екскурсії та навчальну практику не проводити
- СЛУХАЛИ:
Остроконь І. А. , директора школи, про організацію харчування учнів у 2020/2021 навчальному році, враховуючи Постанову МОЗ № 50 від 22.08.2020 року «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв'язку поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19)»
ВИРІШИЛИ:
-
- Інформацію прийняти до відома
- CЛУХАЛИ:
Савченко Т. В., заступника директора з навчально-виховної роботи, про методичні рекомендації щодо викладання предметів інваріантної складової навчального плану (Методичні рекомендації про викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2020/2021 навчальному році Лист Міністерства освіти і науки України № 1/9-430 від 11.08.2020)
ВИРІШИЛИ:
-
- Інформацію прийняти до відома
- На початку 2020-2021 навчального року, задля забезпечення якісного виконання освітніх програм, приділити більше уваги традиційному повторенню вивченого матеріалу за минулий рік, запровадити «коригуюче навчання», провести діагностичні контрольні роботи для виявлення прогалин у знаннях. Оцінки за ці роботи у класний журнал не виставляти.
- CЛУХАЛИ:
Назарову О. М., учителя інформатики, про інформаційну безпеку учасників освітнього процесу. Застосування інформаційно-комунікаційних технологій в освіті здійснює масовий глобальний вплив на особистість. Серед негативного впливу інформації на сучасне освітнє середовище виокремлюють відсутність належних механізмів контролю якості інформації̈, доступної через сучасні телекомунікаційні технології, що породжує проникнення в освітній простір великого обсягу недостовірної інформації неконтрольоване проникнення інформації сумнівного, агресивного змісту, яка може сприяти виникненню насильства, булінгу, кібербулінгу тощо. Тому необхідно проводити відповідну роботу у закладі освіти.
ВИРІШИЛИ:
-
- Інформацію прийняти до відома
- Організувати роботу кабінету інформатики з урахуванням заходів з інформаційної безпеки.
- Проводити просвітницьку роботу з батьками з питань інформаційної безпеки, взяти згоди на розміщення персональних даних на сайті закладу освіти та в мережі Інтернет
10.4Розробити та розмістити на сайті закладуПравила інформаційної безпеки для учнів
- CЛУХАЛИ:
Шило О. Д. , педагога-організатора, про запобігання булінгу у освітньому середовищі. Вона ознайомила присутніх з планом заходів щодо запобігання булінгу, порядком розгляду заяв щодо випадків булінгу та алгоритмом дій щодо реагування на випадки булінгу.
ВИРІШИЛИ:
11.1 Інформацію прийняти до відома
11.2 Схвалити план заходів щодо запобіганню булінгу у освітньому середовищі.