КОНКУРСИ

Дата: 13 травня 2020 о 15:45, Оновлено 24 лютого 2021 о 22:22

Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку  «Зоологічна галерея»

Загальні положення

Проведення конкурсу сприяє розвитку бережливого ставлення до природи, творчої художньої активності учнівської молоді в анімалістичному жанрі.

Творчі роботи учнів приймаються оргкомітетом і авторам не повертаються.

Кількість робіт від автора чи колективу - два малюнка (на першому - намалювати птахів або ссавців, які мешкають на території регіону, на другому - представників різних зоогеографічних областей світу).

Для участі  в  Конкурсі до 15 березня 2021 року  необхідно  надіслати  конкурсні     малюнки в паперовому вигляді на адресу ЗОЦЕНТУМ: 69068, м. Запоріжжя, вул. Чарівна, 11 та фото цього малюнку на електронну адресу kzzocentum@ukr.net .

Вимоги до конкурсних робіт:

- малюнки подаються у зазначений термін;

- до кожної роботи додається етикетка (10 x 6 см), на зворотній стороні малюнка: назва роботи, прізвище, ім'я і вік автора, техніка виконання, повна назва навчального закладу;

- формат малюнка - А 2;

- матеріали: гуаш, акварель, воскова крейда.

Розгляду не підлягають роботи, які виконані або надані без дотримання умов конкурсу та вимог до робіт.

Критерії оцінювання конкурсних робіт:

- художня виразність;

- реальність вигляду і характерних ознак птахів і ссавців регіону, зоогеографічних областей світу;

- оригінальність композиційного рішення;

- індивідуальність і креативність творчого почерку.

Підведення підсумків та нагородження переможців

Автори кращих робіт будуть відзначені грамотами  Департаменту освіти і науки облдержадміністрації. Кращі малюнки будуть надіслані до Національного еколого-натуралістичного центру для участі у Всеукраїнському етапі Конкурсу.

Всеукраїнська акція «Годівничка»

Обласний етап Всеукраїнської акції «Годівничка» проводиться управлінням освіти і науки облдержадміністрації та обласним Центром еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді щорічно до ЗО березня.

Акція проводиться щорічно у два етапи:

1. етап - обласний (вересень-березень);
  2. етап - Всеукраїнський (квітень);
  • етапи проведення акції:                                                                                                                                           І етап - вивчення орнітофауни своєї місцевості, складання каталогів птахів, визначення місць, де птахи зустрічаються найчастіше, виготовлення годівниці та заготівля корму;

II етап - розвішування годівничок та здійснення підгодівлі птахів;

III етап - проведення свята «Зустрічі птахів», на якому підводяться підсумки акції.

Протягом всього часу проведення акції учнями ведуться спостереження за птахами, фіксуються результати спостережень. В процесі проведення акції можуть бути проведені масові заходи:

- серед учнів:

• конкурс на кращу годівничку;
  • конкурс на кращий малюнок, фотороботу, поробку;
  • конкурс на кращий вірш, оповідання про птахів;
  • конкурс на кращу листівку про зимуючих птахів;

- серед вчителів, керівників гуртків:

Учасники акції

До участі в акції запрошуються учні загальноосвітніх та гуртківці позашкільних навчальних закладів еколого-натуралістичного напряму, громадські екологічні об’єднання.

Участь в акції може бути індивідуальною чи у складі команди.

Матеріали обласного етапу акції у вигляді протоколів та коротких інформаційних довідок надсилаються до 1 квітня 2021 року на адресу: kzzocentum@ukr.net ЗОЦЕНТУМ (69068, м. Запоріжжя, вул. Чарівна, 11).

Онлайн-виставка малюнків «Європа очима дітей»

З 15 по 22 травня 2020 року в рамках святкування Дня Європи в Україні планується проведення онлайн-виставки малюнків «Європа очима дітей».

До участі у виставці запрошуються усі діти Чкаловської об’єднаної територіальної громади віком до 18 років. Для участі необхідно надіслати якісне фото (або скан-копію) малюнку, виконаного у будь-якій техніці на електронну адресу osvitachk@ukr.net або на Вайбер (0680693557) зазначивши прізвище, ім’я автора, його вік, населений пункт проживання.

Відділ освіти, молоді, спорту, культури та туризму

Чкаловської сільської ради